همکار محترم

با سلام، احتراما موارد و نکات ذیل جهت راهنمایی حضرتعالی به اطلاع می رسد.

  • کلیه پرده های تصویری شرکت کلاسیک دارای ۲ سال گارانتی ثبات رنگ از تاریخ تولید می باشند.
  • ابعادی که جهت چاپ پرده اعلام می فرمایید، ابعاد خود پرده است یعنی ضخامت ریل و بادخور از ارتفاع کم شده باشد و در غیر اینصورت در فاکس سفارشات خود اعلام بفرمایید. در صورت اعلام تعداد آویز، انجام سفارش با دقت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد.
  • برای محاسبه تعداد آویز ها ، عرض پرده های ۱۳ سانتی را بر عدد ۱۱/۵ و تعداد آویز را بصورت عدد صحیح به ما اعلام بفرمایید. بعنوان مثال چنانچه بعد از تقسیم، تعداد آویز ۱۵/۵ بدست آمد، از آنجائیکه ۰/۵ آویز نمی شود چاپ کرد بعد از هماهنگی با مشتری پرده بصورت ۱۵ آویز و یا ۱۶ آویز اعلام گردد.
  • پرده دو رو دارای ۲ حالت می باشد:

الف) دو رو دید از یک طرف:

در این حالت تصور بر این است که پشت پرده قرار نیست رویت شود و پرده صرفا از یک جهت دیده شده و با زنجیر عوض می شود، در این حالت تصویر در یک طرف پرده همیشه منظم و طرف دیگر همیشه بهم ریخته می باشد.

ب) دو رو دید از دو طرف:

در این حالت تصور بر این است که دو طرف پرده رویت می شود، پس ما باید در یک لحظه در دو طرف پرده تصویری منظم داشته باشیم، اما چنانچه با زنجیر تصویر عوض شود در هر دو طرف، تصویر بهم میریزد.

مثال: فرض کنیم سفارش مربوط به اُپن آشپزخانه می باشد:

در صورت سفارش پرده دو رو بصورت دید از یکطرف تصویر سمت سالن همیشه مرتب و سمت آشپزخانه همیشه نامرتب می باشد.اما می شود تصویر را در سمت سالن به وسیله زنجیر جا به جا کرد.

(در صورت سفارش پرده دو رو بصورت دید از دو طرف تصاویر در هر دو سمت) آشپزخانه و سالن کاملا مرتب می باشد.

اما با این تفاوت که دیگر نمی شود تصاویر با زنجیر جا به جا کرد و با این کار تصویر در هر دو طرف پرده به هم ریخته و نا مرتب می شوند.

  •  هر تصویر در آلبوم دارای ابعادی مشخص می باشدکه افقی، عمودی و یا مربع هستند. توجه بفرمایید برای پرده های افقی تصاویر افقی و … انتخاب شود، تا هنگام چاپ بیشترین میزان تصویر مورد استفاده قرار گیرد. در غیر از این صورت از تصاویر حذف خواهد شد.

مثال: چنانچه تصویری افقی برای یک پرده عمودی انتخاب شود، مقداری از تصویر که حالت عمودی دارد یعنی نیمه راست یا چپ و یا مرکز تصویر چاپ می شود.

  • امکان چاپ تصاویر سفارشی، اعم از آرم (لوگو)، تصاویر تبلیغاتی و حتی عکس شخصی وجود دارد که فایل های مذکور بر روی سی دی از شما دریافت می گردد، توجه داشته باشید که مشتری می بایست کیفیت فایل ارسال شده را از طریق ذیل چک و پس از تایید آن اقدام به ارسال آن نماید.

سایز تصاویر تبلیغاتی و شخصی را در نرم افزار فتوشاپ به سایز پرده به سانتی متر تبدیل کرده و با رزولوشن ۷۲ پیکسل در اینچ (Inch/Pixel) تصویر را به صورت بزرگ شده و در ابعاد واقعی پرده ( Size Print یا Actual Pixel ) مشاهده و پس از تایید کیفیت ارسال نمایید.